Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Analog Set icin yardm

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Analog Set icin yardm

ben digital sounddan uzak gergeçkti bir rock tonu istiyorum 70-80ler ağırlıklı çalan biriyim zaman zaman blues da çalıyorum. boss denedim çok digital dist ler hissettim digital tonlardan uzak gerçekci 70ler classic rock tadada 80ler heavy n rock da çalabilceğim bi setup kurmak istiyorum.tüplü tonları tam anlamıyla veren aynı zamandada sağlam gainlerede çıkabilceğim. 2pedal pedal alarak başlıyacam 1i boost lamak için kullanıcağım önerileriniz nedir bu arada epiphone les paul standart kullanıyorum.

Vox'un bulldog veya big ben modellerine bakmalısın ..Tüplü pedallar bunlar..Çok hoş soundları var.Örnek sesleri dinle...**** Carl Martinlere bak..

Vox Elektro Gitar Pedalları

Düzenleyen - elites on 08/10/2007 16:38:07

Yorum

electro-harmonix Hot Tubes Overdrive / Sustainer Pedal
      buda var lanbalı ve bunn larda
      ama vox buldog un gercekten demolarda sıcak geliyor ayriyeten güçlü olmasada
      guv'nor da var

Yorum

vox buldog ve ADD+ greatwhite...greatwhite ile ilgili küçük bir görüntünün linkini ekliyorum
        ADD+ real tube drive handmade analog guitar effects from studio plus

Yorum

teşekkürler bilgiler için.electro harmonix ler ve voxlar çok iyi gözüküyor bunlara biras younlaşıp deniyim yani tüplü tonlar ve kaliteli tonlar için biras masraf gerekiyor srv de falan 2.elleri bulunabilrmi bunların.

Yorum

Arkadaşlar merhaba benim bir kaç sorum olacak.
            Öncelikle ekipmanımı sıralayayım. Epiphone les paul standard gitar,marshall mg 10 amfi,boss ds-2 turbo distortion ve boss ge-7 equalizer pedallarım mevcut.Malum amfim çok iyi bi amfi olmadığı için ve de arada sırada sahneye çıktığımız yerlerde amfi olmadığı için mixere direk bağlantı ve ya evdeki amfim için iki alet arasında kaldım. İkisininde aynı olduğu yazılıyor. TECH 21 SansAmp GT2 ve Behringer V-TONE GUITAR GDI21 malum bütçem çok yüksek değil (öğrenciyiz) bu aletlerden herhangi birini alsam ve sadece amfi simülatörü olarak kullansam nasıl bir sonuç alırım. Şimdiden teşekkürler.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
            X